Zbav sa oblečenia, ktoré tvoje deti už nenosia a získaj zaň nové oblečenie. Pošli nám krabičku a získaj kredity

Ako to funguje

Piškôrka je výmenný klub pre mamičky, v ktorom sa môžu zbaviť nepotrebného detského oblečenia a vymeniť ho za také, ktoré práve potrebujú. Piškôrka funguje veľmi jednoducho: pošli nám oblečko, získaj zaň kredity podľa kreditnej tabuľky vypracovanej v spolupráci s mamičkami, a za tieto kredity si vezmi, čo práve potrebuješ.

Ako sa môžeš do Piškôrky zapojiť?

Každá mamička môže začať využívať Piškôrku zaslaním krabičiek s oblečením, ktoré je jej detičkám už malé. Postup je jednoduchý:

  • 1Klikni na link Pridaj krabičku a zadaj údaje o oblečku, ktoré nám chceš poslať. Ihneď uvidíš, koľko kreditov za vecičky môžeš získať.
  • 2Do 24 hodín ti napíšeme, či vecičky vyhovujú. Zaujíma nás najmä kvalita.
  • 3Následne nám vecičky môžeš poslať na našu adresu, ktorú nájdeš nižšie. Za poslanie vecičiek nám neplatíš žiaden poplatok.

Každý kúsok oblečenia, ktoré chceš zaslať do Piškôrky, by mal byť stále v dobrej kvalite. Malo by byť také, aké by si sama chcela pre svoje dieťa dostať, a to bez dierok, fľakov, či výraznejších žmolkov. Za takéto oblečko získaš kredity podľa KREDITNEJ TABUĽKY vypracovanej v spolupráci s mamičkami.
ZVÝŠIŤ ich počet môžeš vtedy, ak oblečenie, ktoré chceš poslať, je úplne nové, najlepšie aj s visačkami alebo ak je stále v dobrej nosenej kvalite a pochádza z dielne niektorej z drahých značiek, ako napr. Tommy Hilfiger, GAP, Guess a pod.
Naopak, NIŽŠÍ počet kreditov získaš vtedy, ak má oblečenie výraznejšie žmolky resp. inú menšiu vadu a slúži skôr na donosenie.

Oblečenie nám posielaj vyprané a vyžehlené.
Neposielaj nám však spodné prádlo a plavky.

Ako majú krabičky vyzerať?

Každá krabička s oblečením, ktorú nám chceš poslať, by mala byť pre jedno pohlavie, jednu veľkosť a jednu sezónu. V krabičke musí byť mix oblečka, napr. nohavice, zopár tričiek, vestička. V jednej krabičke musí byť minimálne 5 a najviac 8 vecičiek. Čím viac vecičiek a krabičiek nám pošleš, tým viac kreditov dostaneš a tým viac oblečka si z Piškôrky môžeš zobrať! :)

Rada by si sa zapojila tiež, no nemáš veľa času nazvyš?

Nevadí, pomôžeme Ti :) Neváhaj nás kontaktovať a my krabičky vyskladáme a nafotíme za Teba :) Čerešničkou na torte môže byť ešte ušetrenie na poštovnom. Ako? Máš doma veľmi veľa vecičiek v skvelej kvalite? Super :) Pošleme za Tebou nášho kuriéra a poštovné platíme my :)

Chceš ušetriť na poštovnom za krabičky, ktoré si si u nás vybrala?

Zapoj kamarátku, vyberte si krabičky z Piškôrky a nechajte si ich poslať na jednu adresu :)

Chceš nás kontaktovať?

E-mail: ahoj@piskorka.sk
Telefón: 0948 554 200 (pondelok-piatok, 9.00–17.00)

Mamazonka, spol. s r. o.
Bajkalská 5
831 04 Bratislava
Slovenská republika

IČO: 46 734 660

Zapísaná v Obchodnom registri vedenom Okresným súdom Bratislava I v oddieli Sro, vl. č. 82379/B

Dozorný orgán: SOI Bratislava