Zbav sa oblečenia, ktoré tvoje deti už nenosia a získaj zaň nové oblečenie. Pošli nám krabičku a získaj kredity

Doprava a vrátenie tovaru

Tovar doručíme kdekoľvek na Slovensku

Dopravu všetkých krabičiek v rámci Slovenska zabezpečuje Slovenská pošta formou služby Zmluvný balík. Základné poštovné pre zásielky do 3 kg je 2,80 €, pokiaľ nie je uvedené inak, alebo nejde o príležitostnú akciu so zníženým poštovným. V prípade veľmi ťažkých produktov (nad 25 kg) sa k poštovnému pripočíta prirážka 3 €. Zásielku doručíme do troch dní, no väčšinou expedujeme rýchlejšie. Chceme, aby si svoju krabičku mala doma čím skôr :)

Nie si s tovarom spokojná alebo ti nesedí veľkosť?

V prípade, že s tovarom nie si spokojná, alebo ti nesedí veľkosť, môžeš nám ho vrátiť do 7 dní od prebratia. Do tejto lehoty treba na našu adresu doručiť aj list o odstúpení od zmluvy. V liste je potrebné uviesť o aký tovar ide, jeho cenu, spôsob, akým ti máme vrátiť peniaze a kedy bol tovar prevzaný. Po doručení listu a tovaru peniaze vrátime do 15 dní od odstúpenia od zmluvy. Náklady na vrátenie tovaru (poštovné a balné) však hradí kupujúci.

Na tovar, ktorý si u nás zakúpiš, sa vzťahuje 2-ročná záručná lehota, pokiaľ nie je uvedené inak. Reklamáciu si môžeš uplatniť písomne na našej adrese: Mamazonka, spol. s r. o., Bajkalská 5, 831 04 Bratislava. Za deň uplatnenia reklamácie sa považuje deň doručenia reklamovaného tovaru a reklamácie. Reklamáciu si možno uplatniť aj e-mailom na adresu ahoj@piskorka.sk. V tomto prípade ale treba reklamovaný tovar doručiť na našu adresu do 7 dní od odoslania reklamačného e-mailu.

Najneskôr do 30 dní od uplatnenia reklamácie ti pošleme písomný doklad o vybavení reklamácie. Pri reklamáciách sa nemusí tovar zasielať v pôvodnom obale (ale veľmi to odporúčame). Je však potrebné použiť taký vhodný obal, aby sa tovar cestou nepoškodil, inak reklamáciu nebudeme môcť uznať.

Ďalšie podrobnosti o reklamáciách, vrátane toho, aké práva si môžeš uplatniť a kedy reklamácia nemôže byť uznaná nájdeš v našich Všeobecných obchodných podmienkach.