Zbav sa oblečenia, ktoré tvoje deti už nenosia a získaj zaň nové oblečenie. Pošli nám krabičku a získaj kredity

Napísali o nás

Článok v časopise Mama a ja (06/2013)

Deti rastú, ale oblečenie nie Výmenný klub Piškôrka vyrieši tento problém za vás za pár minút!

Internetový výmenný klub Piškôrka (www.piskorka.sk) je veľkou pomocníčkou nejednej mamičky, ktorá deťom nestíha kupovať oblečenie tak rýchlo, ako ony rastú. Do Piškôrky sa môže zapojiť každá mamička. Stačí, ak z oblečenia, ktoré má doma a ktoré už jej deti nenosia, vyskladá krabičky, vyplní formulár na www.piskorka.sk, počká si na ich schválenie a pošle ich na uvedenú adresu alebo ich prinesie osobne. Za každú takúto krabičku sú na jej konto po dôkladnej fyzickej kontrole pripísané kredity, ktoré môže použiť na výmenu za inú krabičku. Týmto spôsobom nakupovania vie ušetriť nemalé peniaze.
„Rozmýšľali sme, ako pomôcť slovenským mamičkám vzhľadom na ich nezávideniahodnú finančnú situáciu. Mnohé nám spomínali, ako nestíhajú svojim deťom kupovať oblečenie a ako im je ľúto tie už malé kúsky vyhodiť“, spomínajú Eva Krupová a Juraj Rosa na impulzy, vďaka ktorým je Piškôrka na svete. „Piškôrku sme navrhovali v spolupráci s mamičkami, ktoré mali možnosť vyjadriť sa k jednotlivým pravidlám či už prostredníctvom Facebooku alebo dotazníka, ktorý od nás obdržali mailom. Veríme preto, že bude obľúbená a hlavne využívaná,“ zakončil Juraj Rosa.

Ako by mali vyzerať krabičky, ktoré chce mamička poslať do Piškôrky?
Každá krabička by mala obsahovať mix aspoň 5 kusov oblečenia alebo obuvi jednej sezóny určené pre jedno pohlavie. Oblečenie by malo byť stále kvalitné, zachovalé a bez viditeľných poškodení. Jednoducho také, aké by sama chcela dostať. To, ktoré má to najlepšie obdobie už za sebou a ktoré je určené skôr len na hranie na ihrisku či záhrade, získa automaticky o kredit menej. Naopak vecička, ktorá je nová, ešte nenosená alebo ak patrí do skupiny s názvom drahé značky, akými sú napr. Tommy Hilfiger, Guess, Gap a im podobné, si pripíše na konto o kredit navyše oproti kreditnej tabuľke dostupnej na webovej stránke. Viac informácií nájdete na www.piskorka.sk.